لینک دوستان
آخرین مطالب
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


پایگاه دانشجویان انقلابی
ارتباط یک گروه خاص دانشجویی با منافقین+عکس
نویسنده : شاهین شکوهی
دوشنبه 19 اسفند 1392
در دانشگاه صنعتی شیراز چه خبر است؟!


  در ماههای گذشته ، جریان غوغاسالار در دانشگاه صنعتی شیراز با استفاده از شرایط سیاسی بوجود آمده به انواع و اقسام روشها (و بعضا روشهای خلاف اخلاق) سعی در مصادره ی مطالبات به حق دانشجویان از جمله مطالبات صنفی ، آموزشی و فرهنگی جهت پیشبرد منافع سیاسی خود در صحنه ی دانشگاه نموده است که مخابره و انتشار تحریف شده ی وقایع دانشگاه توسط رسانه های معاند نیز در راستای سیاست اعمال فشار روانی دور از انتظار نبوده است.

اما یکی از جنجال برانگیزترین و مهمترین موارد در میان این کارزار تبلیغاتی ، پوشش سریع و انحصاری اخبار ماههای گذشته ی دانشگاه صنعتی شیراز توسط ارگان رسمی رسانه ای سازمان مجاهدین خلق است بطوریکه برخی از این اخبار منتشر شده در این سایت در هیچ خبرگزاری دیگری منتشر نشده است.

بررسی آرشیو خبرهای سایت مجاهدین خلق نشان میدهد از ابتدای کلید خوردن عملیات های تنش در دانشگاه ، این سایت دارای پوشش نسبتا دقیق و جزییات انحصاری از تحولات لحظه به لحظه دانشگاه نسبت به دیگر سایت های خبری بوده است ، بطوریکه در مواردی به فاصله ی تنها چند ساعت از وقایع ، خبر آن صرفا در این سایت منتشر گردیده است.

مخابره اخبار و تحولات اخیر دانشگاه تا کوچکترین جزییات توسط این سایت ، تنها مبین یک واقعیت تکان دهنده و آن وجود ارتباط و هماهنگی معنادار میان افرادیکه مسلما ذینفع تنش هایی در محیط دانشگاه و عناصر گرداننده ی سایت مجاهدین خلق است.

مساله زمانی بغرنج تر میشود که این احتمال در نظر گرفته شود که این ارتباط نه یک ارتباط یک طرفه برای صرفا استفاده از ابزارهای تبلیغاتی ، بلکه ارتباطی دو طرفه بوده و تحولات و تنش های ماههای اخیر در دانشگاه (بصورت مستقیم یا غیرمستقیم) توسط عناصر این سازمان با هدفاغتشاش در فضای دانشگاهی و سواستفاده از مطالبات دانشجویان برای پیشبرد اهداف سیاسی و در راستای سیاست های این سازمان تروریستی انجام شده باشد.

استفاده از شیوه ی معروف "توجیه وسیله توسط هدف" بعنوان سیاست اصلی درسازماندهی تنش ها و بهره گیری از تکنیک های هوچی گری ، به انحراف کشاندن و مصادره ی خواسته های عموم جامعه در حوزه های مختلف جهت ایجاد اجماع روی اهداف سیاسی مورد نظر ، از تکنیک های شناخته شده ی عملیاتی این افراد میباشد.

سوال اینجاست که چهافرادی ، با چه انگیزه ای و به چه جراتی حاضر شده اند برای تامین منافع و سیاست های خود در دانشگاه دست در دستان سازمانی تروریستی که آغشته به خون صدها نفر از هموطنان ماست و یکی از دشمنان قسم خورده ی این ملت است ، بگذارند ؟ سازمان مجاهدین و ارگان رسانه ای آن به چه دلیل از این افراد و وقایع اتفاق افتاده حمایت میکند ؟ مگر نه آنکه "هرگاه دیدید دشمن از شما تعریف کرد بدانید که راه را اشتباه رفته اید" ؟

مسلما چنین حرکات سخیف و ذلیلانه در فضای هوشیار دانشگاهی از ابتدا محکوم به شکست خواهد بود و بدنه ی دانشجویی به راحتی از کنار چنین معامله ای با قاتلان مردم این کشور نخواهد گذشت.
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
اکبری شنبه 19 مهر 1393 05:10 ب.ظ
سلام
موفق باشید
جمعه 29 فروردین 1393 04:41 ب.ظ
سلام
آقا دلم برات تنگ شده حسابی
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
ما هستی خویش، به ولی می بازیم
عشقی که به عشق ازلی می بازیم
این بار امانت که خدا داد به ما
جانی است که بر سیدعلی می بازیم
مدیر وب سایت : شاهین شکوهی
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوندهای روزانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic